Vecķulliju pilskalns mūsdienās ir gandrīz iznīcināts. Pilskalna vieta atrodas taisnā līnijā astoņus kilometrus uz ziemeļrietumiem no Ērģemes, sešus kilometrus uz dienvidiem—dienvidrietumiem no Omuļiem, apmēram divus kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Cepšu ezera, pie bijušajām Vecķulliju jeb Vecķulles mājām. Šīs mājas atrodas dziļi mežā un bez zinoša pavadoņa vai labas kartes ir grūti atrodamas. Par Pilskalnu sauktais kalns bijis 200 metrus uz ziemeļaustrumiem no mājām, meža ceļa labajā pusē. Kādreiz kalns, kas orientēts ziemeļu—austrumu virzienā, bijis 170 m garš, ar divām virsotnēm — vienu kalna centrā (7 m augsta), otru pašā austrumu galā (5 m augsta). Pats kalns par 3—4 metriem pacēlies pār līdzeno apkārtni.
Vācbaltu senatnes pētnieks A. Bīlenšteins uzskatīja, ka Indriķa Livonijas hronikā 1211. gadā minētā igauņu Sakalas novada Oveles pils ir meklējama Omuļos, kuru teritorijā tiešām vēl samērā nesenos laikos pārsvarā dzīvoja igauņi. 1896. gadā K. Lēviss of Menārs rakstīja, ka A. Bīlenšteina meklētā Oveles pils vieta varētu būt pilskalns pie Vecķulliju mājām.
Jau laikā starp abiem pasaules kariem Vecķulliju pilskalns gandrīz pilnīgi norakts grantī. Mūsdienās no kalna vairs saglabājusies tikai neliela rietumu gala daļa, kā arī daļa no ziemeļu malas. Visa vecā grantsbedre aizaugusi ar kokiem.
Detalizētu informāciju var meklēt opendata.latvijas-pilskalni.lv.